Από τη Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, ανακοινώθηκε  ότι για την τρέχουσα εβδομάδα (8-14 Ιουλίου) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της έχουν ως εξής:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ08/07/2019Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς19.00-02.00Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΤΡΙΤΗ09/07/2019Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι19.00-02.00Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ10/07/2019Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή08.00-15.00Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ11/07/2019Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγ.Δοξιπάρα, Μικ.Δοξιπάρα, Χελιδώνα08.00-15.00Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ12/07/2019Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο08.00-14.00Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ13/07/2019Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά08.00-14.00Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ08/07/2019Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια 

17.00– 24.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΡΙΤΗ09/07/2019Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι 

07.00–14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ10/07/2019Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι07.00–14.00Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ11/07/2019Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ,

Λυκόφη, Λαγυνά

 

07.00–14.00

 

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ12/07/2019Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,

Μεσημβρία, Δίκελλα

17.00–24.00Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ13/07/2019Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,

Μεσημβρία, Δίκελλα

 

08.00–13.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ08/07/2019Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά17.00– 23.00Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΤΡΙΤΗ09/07/2019Δρύμη, Κάτω Δροσίνη, Οργάνη,

Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανία, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

 

08.00– 14.00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ ΣΑΠΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ10/07/2019Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα,

Αγιοχώρι, Ήπιο

17.00– 23.00Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ11/07/2019Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος,

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα,

Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

 

08.00-14.00

 

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ12/07/2018Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής, Μαρώνειας, Άγιος Χαράλαμπος, Προσκυνητές, Προφήτης Ηλίας 

08.00 14.00

 

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

     ΚΥΡΙΑΚΗ

 

14/07/2019Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη,

Γλυφάδα, Παραλιακή ζώνη Φαναρίου,

Αρωγής Μέσης

 

17.00–00.00

 

Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

 

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

 

08/07/2019

 

Α΄ΚΑΜ

Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη18.00-01.00Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες, Γαλάνη,

Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο.

09.00-15.00Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΡΙΤΗ

 

09/07/2019

 

Α΄ΚΑΜ

Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο18.00-01.00Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Πετεινός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Μαγικό, Αυξέντιο, Παλαιό Κατράμιο, Λεύκη, Τοξότες, Γαλάνη,

Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο

18.00-01.00Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

10/07/2019

 

Α΄ΚΑΜ

Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος,

Άβατο, Ν. Εράσμιο, Όλβιο

17.00-00.00Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

 

Β΄ΚΑΜ

Πετεινός, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια,

Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο

17.00-00.00Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

 

11/07/2019

 

Α΄ΚΑΜ

Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη,

Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα,

Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα

17.00-00.00Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο08.00-15.00Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

12/07/2019

 

Α΄ΚΑΜ

Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Σέλινο, Συδινή,

Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό

08.00-15.00Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος08.00-15.00Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/07/2019

 

Β΄ΚΑΜ

Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες, Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο08.00-15.00Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/07/2019

Α΄ΚΑΜ 

Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη

18.00-01.00Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Advertisement