Με σημερινό του δελτίο Τύπου ο Δήμος Αρριανών ενημερώνει τους πωλητές (επαγγελματίες και παραγωγούς), καθώς και τους δημότες και καταναλωτές, ότι σε εφαρμογή των διατάξεων του άρθρ. 2 της Κ.Υ.Α. υπ’ αριθμ. Δ1α/ΓΠ.οικ.33465 (ΦΕΚ 2087/31-05-2020, τ. Β΄), από Δευτέρα 1 Ιουνίου 2020 έως και την Κυριακή 7 Ιουνίου 2020, σε κάθε λαϊκή αγορά αρμοδιότητας του Δήμου Αρριανών (Αράτου, Φιλλύρας και Αρριανών), θα δραστηριοποιούνται σε αυτές, σύμφωνα με την άδειά τους, σε ποσοστό 50% ανά κατηγορία πωλητών (παραγωγών και επαγγελματιών) και όπως ορίζονται οι συμμετέχοντες με την  υπ’ αριθμ. 558/28-05-2020 Απόφασης Δημάρχου (ΑΔΑ 625ΜΩΨΣ-ΒΦΘ).

Αναλυτικά οι πίνακες με τους συμμετέχοντες πωλητές που θα δραστηριοποιηθούν κατά τις ημερομηνίες 01/06/2020 (Δευτέρα), 02/06/2020 (Τρίτη) και 03/06/2020 (Τετάρτη), στις αντίστοιχες λαϊκές αγορές Αράτου, ΦΙλλύρας και Αρριανών, έχουν ως κατωτέρω:

Λαϊκή Αγορά  ΑΡΑΤΟΥ  01/06/2020

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ   ΠΩΛΗΤΕΣ – ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΑΤΟΥ  –  01/06/2020
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ
1 ΑΛΗ ΓΙΟΧΑΝ ΟΡΧΑΝ ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄) 65
2 ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ ΑΪΧΑΝ ΧΑΣΑΝ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 10
3 ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΩΜΑΣ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 1
4 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Βιομηχανικά είδη καθαριότητας – χαρτικά  (Ε΄) 7
5 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΡΗΦΑΛΗ ΔΕΜΙΡ ΑΛΗ ΟΠΩΡ/ΚΑ  (Α΄) 68
6 ΡΑΜΑΔΑΝ ΤΖΕΜΑΛΗ ΜΟΥΜΙΝ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 4

 

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ    ΠΩΛΗΤΕΣ – ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΑΤΟΥ  –  01/06/2020
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ
1 ΑΜΕΤ ΕΡΟΛ ΦΕΪΜ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 51
2 ΑΧΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΑΤΖΙΤ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 27
3 ΔΕΛΗ ΑΧΜΕΤ ΜΕΧΜΕΤ ΡΑΗΜ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 30
4  ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 36
5  ΚΑΡΑΤΣΟΛ ΜΕΜΕΤ ΑΜΕΤ ΜΕΜΕΤ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 39
6 ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΥΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 24
7 ΜΕΜΕΤ ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ ΙΣΑ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 42
8 ΜΟΛΛΑ ΡΑΪΜ ΧΑΤΙΤΖΕ ΣΑΛΗ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 33

 

Λαϊκή Αγορά  ΑΡΑΤΟΥ  01/06/2020

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ  ΠΩΛΗΤΕΣ  –      ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ       ΦΙΛΛΥΡΑΣ   –     02/06/2020
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΔΕΙΑΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ
1 ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ ΡΙΤΒΑΝ ΜΕΜΕΤ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 50
2 ΑΜΕΤ ΕΡΟΛ ΦΕΪΜ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 54
3 ΑΧΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΣΜΑΝ ΑΧΜΕΤ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 81 – 82
4 ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΑΣΑΝ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 63
5 ΕΣΕΚ ΔΕΡΕΛΗ ΣΑΜΠΡΙΕ ΡΑΗΜ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 78
6 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 66
7 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 74 – 75  –  75 Α

 

 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  ΠΩΛΗΤΕΣ   –    ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΦΙΛΛΥΡΑΣ –   02/06/2020
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΔΕΙΑΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ
1 ΑΛΗ ΜΟΥΖΑΦΕΡ ΜΠΑΙΡΑΜΑΛΗ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 148 – 149
2 ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ ΧΑΝΙΦΕ ΧΑΣΑΝ ΕΝΔΥΣΗ-ΕΙΔΗ ΠΡΟΙΚΟΣ (Ε΄) 15 – 16
3 ΑΜΕΤ ΧΟΥΣΑΜΕΤΙΝ ΧΟΥΣΑΜΕΝΤΙΝ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 21 -22
4 ΑΧΜΕΤ ΡΑΪΦΕ ΜΙΦΙΤ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 135 – 136 Α
5 ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΖΙΝΕΠ ΙΜΠΡΑΗΜ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 145 – 146
6 ΑΧΜΕΤΖΙΚ ΜΕΜΕΤ ΑΪΧΑΝ ΧΑΣΑΝ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 25 – 26
7 ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΧΑΣΗΜ ΕΡΟΥΛ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 9 – 10   &             157 – 158
8 ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΜΕΡΑΛ ΝΙΑΖΗ ΥΑΛΙΚΑ – ΠΛΑΣΤΙΚΑ  (Ε΄) 138 – 139
9 ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΕΡΟΥΛ ΧΑΣΗΜ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 159 – 160
10 ΔΕΛΗ ΝΟΥΡΑΝ ΜΟΥΜΙΝ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 12 – 13
11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΠΩΡ/ΚΑ  56 – 57
12 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 151 Α -152
13 ΙΣΜΑΗΛ ΤΑΝΕΡ ΙΜΠΡΑΜ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 154 Α – 155
14 ΙΣΜΑΗΛ ΕΛΦΙΝΤΑ ΦΑΧΡΕΔΗΝ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 141 – 142 Α
15 ΙΣΜΑΗΛ ΡΕΪΧΑΝ ΡΕΣΗΤ ΕΝΔΥΣΗΣ (Ε΄) 101
16 ΙΣΜΑΗΛ ΣΟΥΝΑΪ ΧΟΥΣΕΪΝ ΥΑΛΙΚΑ – ΠΛΑΣΤΙΚΑ (Ε΄) &  ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 5 Β – 6
17 ΙΣΜΑΗΛ ΣΕΛΜΑ ΡΕΣΗΤ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 113 – 114 Α
18 ΙΣΜΑΗΛ ΙΜΑΝΕ ΓΙΑΚΟΥΠ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ (Α΄) 39 – 40 & 41
19 ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ ΑΪΣΕ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 129 – 129 Α
20 ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ-Πλαστικά (Ε΄) 163 Β – 164  –  165
21 ΜΙΡΤΖΑΝ ΚΕΜΑΛ ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α’ )  69 – 70
22 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΖΑΦΕΡ ΧΑΚΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄)   60 – 61

 

Λαϊκή Αγορά  ΑΡΡΙΑΝΩΝ 03/06/2020

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ  –  ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΡΡΙΑΝΩΝ    –   03/06/2020
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ
1 ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΑΠΤΟΥΛΑ ΡΙΤΒΑΝ ΜΕΜΕΤ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 143
2 ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΦΙΚΡΙΕ ΑΜΕΤ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 146
6 ΓΙΑΣΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΑΣΑΝ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 156
4 ΙΜΠΡΑΜ ΣΑΛΗ ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ ΣΕΜΠΑΧΕΤΙΝ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 140
5 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 136 – 137
6 ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΥΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 159

 

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  ΠΩΛΗΤΕΣ – ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ  ΑΡΡΙΑΝΩΝ – 03/06/2020
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΑΡΙΘΜΟΣ ΘΕΣΗΣ
1 ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ ΧΑΝΙΦΕ ΧΑΣΑΝ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 6 – 7 – 8
2 ΑΧΜΕΤ  ΡΑΪΦΕ ΜΙΦΙΤ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 189 – 190
3 ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΧΑΣΗΜ ΕΡΟΥΛ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 177 – 176
4 ΔΕΛΗ ΝΟΥΡΑΝ ΜΟΥΜΙΝ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 183 – 184
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄) 43 – 44
6 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 194 – 195
7 ΙΣΜΑΗΛ ΣΕΛΜΑ ΡΕΣΗΤ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 181 – 182
8 ΙΣΜΑΗΛ ΤΑΝΕΡ ΙΜΠΡΑΜ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 148 – 149
9 ΙΣΜΑΗΛ ΙΜΑΝΕ ΓΙΑΚΟΥΠ ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄) 163 – 164 – 165
10 ΙΣΜΑΗΛ ΣΕΒΕΝ ΡΕΣΗΤ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 21 – 22
11 ΙΣΜΑΗΛ ΣΟΥΝΑΪ ΧΟΥΣΕΪΝ ΥΑΛΙΚΑ – ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ (Ε’ ) 30
12 ΚΑΜΠΑ ΑΛΗ ΑΪΣΕ ΜΕΧΜΕΤ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 151 – 152
13 ΚΕΡΗΜ ΟΡΧΑΝ ΡΑΣΗΜ ΕΝΔΥΣΗ (Ε΄) 3
14 ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΥΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ 159
15 ΜΙΡΤΖΑΝ ΚΕΜΑΛ ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΟΠΩΡ/ΚΑ (Α΄) 132 – 133
16 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΖΑΦΕΡ ΧΑΚΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΗΣ (Β΄) 39 – 40