Όπως ανακοινώθηκε από τη Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων αυτή την εβδομάδα (11-17/7) είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/07/2022 Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς 08:00-15:00 Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΤΡΙΤΗ 12/07/2022 Μάνδρα, Αγριάνη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι 08.00-15.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/07/2022 Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή 19.00-02.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ 14/07/2022 Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγάλη και Μικρή Δοξιπάρα, Χελιδώνα  

 

19.00-02.00

 

Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/07/2022 Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο  08.00-14.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/07/2022 Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά  

08.00-14:00

Α.Τ.ΤΡΙΓΩΝΟΥ-Α.Τ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/07/2022 Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα,

Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια,

Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια

17.00–24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΡΙΤΗ 12/07/2022 Κυριακή, Μικρό και Μεγάλο Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό,

Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι

 

07.00–14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/07/2022 Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι 07.00–14.00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ 14/07/2022 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ,

Λυκόφη, Λαγυνά

 

07.00–14.00

 

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/07/2022 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,

Μεσημβρία, Δίκελλα

17.00–24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/07/2022 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,

Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,

Μεσημβρία, Δίκελλα

08.00–13.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/07/2022 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,

Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

 

 

17:00–23:00

 

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ –   ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΤΡΙΤΗ 12/07/2022 Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά  

08:00– 14:00

Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/07/2022 Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο  

 

08:00–14:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ 14/07/2022 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω και Κάτω Καμπή,

Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα,

Κερασιά, Μοναστήρι

 

 

08:00–14:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/07/2022 Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα,  Παραλιακή ζώνη Φαναρίου – Αρωγής – Μέσης  

16:00–23:00

Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/07/2022 Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής – Μαρώνειας -Άγιος Χαράλαμπος – Προσκυνητές – Προφήτης Ηλίας  

 

16:00–23:00

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ   ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ  ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
 

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

11/07/2022 Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς 08:00-15:00 Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

 

ΤΡΙΤΗ

 

 

12/07/2022

 

Λευκόπετρα, Άκαρπο, Σέλερο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Ρύμη, Φίλια, Σήμαντρα, Πολύσιτος, Σούνιο, Κιμμέρια, Πηγάδια, Φελώνη,

Νέος και Παλαιός Ζυγός, Μαγικό, Διομήδεια, Λεύκη, Βανιάνο, Μορσίνη

18.00–01.00

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ &

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ & ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

13/07/2022

 

Α΄ ΚΑΜ

 

 

Μέλισσα, Μάγγανα, Δασοχώρι, Ν. Εράσμιο, Άβατο, Δέκαρχο, Κυψέλη, Εξοχή, Ν.Αμισσός, Πετροχώρι, Ποίμνη, Σεμέλη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Όλβιο 08.00–14.00  

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

 

Β΄ ΚΑΜ

 

Λευκόπετρα, Άκαρπο, Σέλερο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Ρύμη, Φίλια, Σήμαντρα, Πολύσιτος, Σούνιο, Κιμμέρια, Πηγάδια, Φελώνη,

Νέος και Παλαιός Ζυγός, Μαγικό, Διομήδεια, Λεύκη, Βανιάνο, Μορσίνη

18.00–01.00

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ &

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ & ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

 

ΠΕΜΠΤΗ

 

 

14/07/2022

 

Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά, Δαφνώνας, Κάτω και Άνω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω και Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά 08.00–14.00  

Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  

 

15/07/2022

 

 

Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Θεοτόκος, Μάνταινα, Γλαύκη, Κένταυρος, Ζουμπούλι, Σιρόκο  

08.00–14.00

 

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

 

 

16/07/2022

 

 

Βαφέικα, Κουτσό, Συδινή, Πολύσιτος, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Πεζούλα, Γκιώνα 08.00–14.00

 

 

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)