Τέσσερις συνδυασμοί θα συμμετάσχουν στις προσεχείς εκλογές της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Ροδόπης που θα διενεργηθούν στις 8 Νοεμβρίου 2021 κατά τις ώρες 09:00-19:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Αστυνομικού Μεγάρου Κομοτηνής.

Συγκεκριμένα:

  • «ΕΝΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ» με επικεφαλής τη Σταυρούλα Τζατζανά.

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Παναγιώτης
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δημήτριος
3. ΒΟΥΤΣΑΣ Αριστείδης
4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Δημήτριος
5. ΔΗΜΟΥ Ιωάννης
6. ΔΟΜΒΡΙΔΟΥ Λαμπρινή
7. ΖΙΑΓΑΚΗΣ Παναγιώτης
8. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Γεώργιος
9. ΚΑΖΑΚΗΣ Χρήστος
10. ΚΑΖΑΚΟΣ Κωνσταντίνος
11. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Χρήστος
12. ΚΑΡΤΑΛΑΚΗΣ Παναγιώτης
13. ΚΑΣΜΙΡΗΣ Θεόδωρος
14. ΚΟΥΜΑΝΙΔΗΣ Νικόλαος
15. ΚΩΝΣΤΑΣ Ευάγγελος
16. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Ιωάννης
17. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Κυριάκος
18. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ Δημήτριος
19. ΣΑΒΒΙΔΗΣ Γρηγόριος
20. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ Μιχαήλ
21. ΤΖΑΤΖΑΝΑ Σταυρούλα
22. ΤΣΙΤΗΡΙΔΟΥ Σοφία
23. ΦΟΥΚΑΡΑΣ Δημήτριος
24. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Παναγιώτης

Υποψήφιοι αντιπρόσωποι στην ΠΟΑΣΥ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Χρήστος
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δημήτριος
3. ΒΟΥΤΣΑΣ Αριστείδης
4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Δημήτριος
5. ΔΗΜΟΥ Ιωάννης
6. ΔΟΜΒΡΙΔΟΥ Λαμπρινή
7. ΖΙΑΓΑΚΗΣ Παναγιώτης
8. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Γεώργιος
9. ΚΑΖΑΚΗΣ Χρήστος
10. ΚΑΖΑΚΟΣ Κωνσταντίνος
11. ΚΑΜΑΡΓΙΟΥ Μαρία
12. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Χρήστος
13. ΚΑΡΤΑΛΑΚΗΣ Παναγιώτης
14. ΚΑΣΜΙΡΗΣ Θεόδωρος
15. ΚΟΥΜΑΝΙΔΗΣ Νικόλαος
16. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Δημήτριος
17. ΚΩΝΣΤΑΣ Ευάγγελος
18. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ Ιωάννης
19. ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Δημήτριος
20. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Κυριάκος
21. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ Δημήτριος
22. ΣΑΒΒΙΔΗΣ Γρηγόριος
23. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ Μιχαήλ
24. ΣΙΑΣΙΟΣ Αθανάσιος
25. ΤΖΑΤΖΑΝΑ Σταυρούλα
26. ΤΣΙΤΗΡΙΔΟΥ Σοφία
27. ΦΟΥΚΑΡΑΣ Δημήτριος
28. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Παναγιώτης

Υποψήφιοι για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Χρήστος
2. ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Δημήτριος
3. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Δημήτριος

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Μεταθέσεων
1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Γεώργιος
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Κυριάκος

Υποψήφιες για τη Γραμματεία Γυναικών
1. ΔΟΜΒΡΙΔΟΥ Λαμπρινή
2. ΚΑΜΑΡΓΙΟΥ Μαρία
3. ΣΤΑΝΗ Πασχαλίτσα

  • «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ» με επικεφαλής τον Στάθη Κατρανίδη

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ Συμεών
2. ΖΗΛΙΑΧΩΒΙΝΟΣ Ιωάννης
3. ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ Ευστάθιος
4. ΚΑΦΑΛΗΣ Γεώργιος
5. ΛΟΓΟΥ Γεώργιος
6. ΞΥΝΙΔΗΣ Μάριος Χρήστος
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γεώργιος
8. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Σταυρούλα
9. ΤΖΙΑΡΑΣ Γεώργιος
10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Διονύσιος
11. ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Νικόλαος

Υποψήφιοι αντιπρόσωποι στην ΠΟΑΣΥ
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ Συμεών
2. ΖΗΛΙΑΧΩΒΙΝΟΣ Ιωάννης
3. ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ Ευστάθιος
4. ΚΑΦΑΛΗΣ Γεώργιος
5. ΛΟΓΟΥ Γεώργιος
6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γεώργιος
7. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ Σταυρούλα
8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Διονύσιος
9. ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ Νικόλαος

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Μεταθέσεων
1. ΖΗΛΙΑΧΩΒΙΝΟΣ Ιωάννης
2. ΚΑΦΑΛΗΣ Γεώργιος

  • «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΝΩΜΕΝΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ» με επικεφαλής τον Παναγιώτη Μαχαιρίδη

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΒΑΛΕΡΑΣ Χρήστος
2. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ Βασίλειος
3. ΕΥΣΤΑΡΤΙΑΔΗΣ Νικόλαος
4. ΖΑΧΑΡΙΑ Ελένη
5. ΚΙΝΑΣ Κωνσταντίνος
6. ΚΟΥΤΛΑΣ Ευάγγελος
7. ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ Παναγιώτης
8. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Γεώργιος
9. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ Παύλος
10. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ιωάννης
11. ΡΑΪΚΟΥΔΗ Ελένη
12. ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
13. ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Νικόλαος
14. ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ Ηλίας

Υποψήφιοι αντιπρόσωποι στην ΠΟΑΣΥ
1. ΒΑΛΕΡΑΣ Χρήστος
2. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ Γεώργιος
3. ΚΙΝΑΣ Κωνσταντίνος
4. ΚΟΥΤΛΑΣ Ευάγγελος
5. ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ Ανέστης
6. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Χαράλαμπος
7. ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ Παναγιώτης
8. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Γεώργιος
9. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ Παύλος
10. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Ιωάννης
11. ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος
12. ΦΕΓΓΟΜΥΤΗΣ Δημήτριος

Υποψήφιοι για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Χαράλαμπος
2. ΦΕΓΓΟΜΥΤΗΣ Δημήτριος

Υποψήφιοι για το Συμβούλιο Μεταθέσεων
1. ΚΙΝΑΣ Κωνσταντίνος
2. ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ Παναγιώτης

Υποψήφιες για τη Γραμματεία Γυναικών
1. ΖΑΧΑΡΙΑ Ελένη
2. ΡΑΪΚΟΥΔΗ Ελένη

  • «ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΡΟΔΟΠΗΣ» με επικεφαλής τον Γιώργο Αραμπατζή

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Γεώργιος
2. ΑΣΙΚΗ Ειρήνη
3. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δημήτριος
4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Γρηγόριος
5. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ Γεώργιος
6. ΚΟΤΛΙΤΣΑΣ Σωτήριος
7. ΚΟΥΛΕΛΗΣ Χρήστος
8. ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ Δανιήλ
9. ΠΑΠΠΟΥΣ Ιωάννης
10. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Αθανάσιος

Υποψήφιοι αντιπρόσωποι στην ΠΟΑΣΥ
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Γεώργιος
2. ΑΣΙΚΗ Ειρήνη
3. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ Γεώργιος
4. ΚΟΥΛΕΛΗΣ Χρήστος
5. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ Βασίλειος
6. ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ Δανιήλ

Υποψήφια για τη Γραμματεία Γυναικών
ΑΣΙΚΗ Ειρήνη

Υποψήφιος για το Συμβούλιο Μεταθέσεων
ΚΟΤΛΙΤΣΑΣ Σωτήριος