Αναρτήθηκαν οι τελικοί πίνακες υποψηφιοτήτων για τις εκλογές ανάδειξης των οργάνων της ΝΟΔΕ Ροδόπης (Πρόεδρος και μέλη της Νομαρχιακής Διοικούσας Επιτροπής), των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων Κομοτηνής, Μαρωνείας- Σαπών, Ιάσμου και Αρριανών, καθώς και συνέδρων Ροδόπης.

Υπενθυμίζεται ότι οι εσωκομματικές εκλογές στις νομαρχιακές οργανώσεις της Νέας Δημοκρατίας θα διεξαχθούν την επόμενη Κυριακή, 13 Μαΐου, ενώ την προεδρία της ΝΟΔΕ Ροδόπης θα διεκδικήσουν οι κ.κ. Γιάννης Βαζυργιαννίδης, Μιχάλης Κακουλίδης και Νίκος Χατζηκωνσταντίνου.

Διαβάστε αναλυτικά τα ονόματα των υποψηφίων ανά οργάνωση:

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΜΠΑΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
2 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΚΑΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΜΟΛΛΑ ΑΛΗ ΜΕΜΕΤ ΕΡΧΑΝ ΜΕΜΕΤ
5 ΞΕΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
7 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
8 ΠΟΛΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ ΑΧΙΛΕΥΣ  ΜΑΡΙΟΣ
10 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΤΟΚΟΥΤΣΗ – ΘΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) ΧΡΗΣΤΟΣ
12 ΤΡΑΚΑΛΙΑΡΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  
14 ΤΣΙΜΠΙΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
15 ΧΑΔΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  
16 ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ ΡΙΤΒΑΝ  
17 ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ  
18 ΧΟΗ – ΚΑΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ (ΖΑΝΑ) ΦΩΤΙΟΣ  

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ       

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ          

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΙΑΜΗΛ ΙΣΜΑΗΛ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
2 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
3 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
5 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΣΙΔΕΡΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
9 ΧΑΣΑΝ ΟΥΓΟΥΡ ΜΠΟΥΡΧΑΝ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ       

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΡΡΙΑΝΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1. ΧΑΛΗΛ ΜΠΑΣΗ ΑΧΜΕΤ ΙΣΜΑΗΛ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ     

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΡΡΙΑΝΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΡΝΑΟΥΤ   ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΑΜΕΤ ΜΕΜΕΤ
2 ΜΟΛΛΑ  ΑΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΜΕΤ
3 ΜΟΛΛΑ ΑΛΗ ΡΑΜΑΔΑΝ ΜΕΜΕΤ
4 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΠΟΥΡΧΑΝ ΜΕΜΕΤ
5 ΜΠΑΪΡΑΜ ΡΙΤΒΑΝ ΣΑΛΗ
6 ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΝΕΔΗΜ ΣΑΜΠΑΝ
7 ΦΕΪΖ ΧΑΣΑΝ ΕΜΙΝΕ ΑΛΗ
8 ΧΑΛΗΛ   ΜΠΑΣΗ ΙΣΜΑΗΛ ΑΧΜΕΤ
9 ΧΟΥΣΕΪΝ  ΟΓΛΟΥ ΕΜΙΝΕ ΜΕΜΕΤ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ      

 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΙΑΣΜΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1. ΜΗΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΜΠΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ          

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΙΑΣΜΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΝΤΕΜ ΕΡΚΑΝ ΙΖΕΤ
2 ΒΑΛΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΒΑΛΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
6 ΚΟΥΤΡΑ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 ΛΙΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8 ΜΙΡΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΗΣΗΣ
9 ΧΑΣΑΝ ΕΡΔΙΝΤΣ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ       

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ -ΣΑΠΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΣΤΙΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΡΟΔΟΠΗΣ    

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ – ΣΑΠΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2 ΓΚΑΤΖΙΑΛ  ΑΜΕΤ ΝΙΑΖΗ ΜΟΥΜΙΝ
3 ΛΥΓΓΕΡΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 ΝΤΕΛΗ  ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΧΜΕΤ ΜΕΜΕΤ
6 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΡΟΥΦΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10 ΨΑΡΡΑ ΤΡΙΑΔΑ ΗΛΙΑΣ

Νομαρχιακή Οργάνωση ΡΟΔΟΠΗΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΕΔΡΩΝ ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  

 

Α/Α Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΔΗΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΔΡΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
8 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
9 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10 ΜΟΛΛΑ ΑΛΗ ΜΕΜΕΤ ΕΡΧΑΝ ΜΕΜΕΤ
11 ΜΠΑΧΤΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΜΠΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΠΟΛΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
16 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17 ΤΡΑΚΑΛΙΑΡΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 ΤΣΙΜΠΙΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19 ΧΑΔΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
20 ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ ΡΙΤΒΑΝ
21 ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ