Σύμφωνα με ανακοίνωση της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Ορεστιάδας, Αλεξανδρούπολης, Κομοτηνής και Ξάνθης, από σήμερα έως και τις 20 Αυγούστου, έχουν ως εξής:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/08/2017 Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά  

08.00 – 14.00

 

 

Α.Σ. ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/08/2017 Ιάμπολη-Πάτερμα-Δαρμένη-Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο  

08.00 – 14.00

 

 

Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ 17/08/2017 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι  

17.00-00.00

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/08/2017 Παραλιακή ζώνη

Φαναρίου-Αρωγής-Μέσης-Γλυφάδας

 

08.00 – 14.00

 

Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

20/08/2017 Παραλιακή ζώνη

Ξυλαγανής-Μαρώνειας-Aγίου Χαραλάμπους-Πλατανίτη

17.00-00.00 Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/08/2017 Μαράσια-Δίλοφος-Κριός-Σπήλαιο-Ελαία-Πλάτη-Άρζος-Καναδάς 19.00-02.00 Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/08/2017 Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή 08.00-15.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ 17/08/2017 Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα 08.00-15.00

 

 

Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/08/2017 Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο 08.00-14.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ      19/08/2017 Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά 08.00-14.00 Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/08/2017 Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια  

17.00 – 24.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/08/2017 Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι 07.00 –14.00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ 17/08/2017 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά  

07.00 –14.00

 

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/08/2017 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 17.00 –24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/08/2017 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα  

08.00 – 13.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ   ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ  ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

    14/08/2017

 

Α΄ΚΑΜ

Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Σέλερο, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι. 09. 00  – 15.00 Α.Τ  ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος,                        Σάτρες, Τέμενος. 09. 00  – 15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

16/08/2017

 

Α΄ΚΑΜ

Νέα Κεσσάνη, Συδινή, Σέλινο, Σούνιο, Σέλερο, Λευκόπετρα, Πολύσιτος, Φίλια, Παραλία Μάνδρας, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μυρωδάτου, Παραλία Μαγγάνων. 09. 00  – 15.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Κυψέλη, Εξοχή, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Παραλία Ερασμίου, Άβατο, Ν. Εράσμιο. 09. 00  – 15.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ

 

17/08/2017

 

Α΄ΚΑΜ

Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά, Κομνηνά. 09. 00  – 15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Νέα Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Παραλία Μάνδρας, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μυρωδάτου. 09. 00  – 15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

18/08/2017

 

Α΄ΚΑΜ

Μελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη. 17. 00  – 24.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Σέλερο, Πολύσιτος, Λευκόπετρα, Σούνιο, Άκαρπο, Γρήγορο, Σέλινο, Συδινή, Νέα Κεσσάνη, Φίλια, Σήμαντρα, Πόρτο Λάγος, Κουτσό. 17. 00  – 24.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ  ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

20/08/2017

 

 

Α΄ΚΑΜ

Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Σέλερο, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι. 17. 00  – 24.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος,                        Σάτρες, Τέμενος. 09. 00 -15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)