Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των επιτυχόντων για τα τμήματα Α’ εξαμήνου 2017Β, στις 6 προσφερόμενες ειδικότητες

Ανακοινώθηκαν από τη Γενική Γραμματεία Δια Βίου Μάθησης και Νέας Γενιάς τα ονόματα των επιτυχόντων για τα τμήματα Α’ εξαμήνου 2017Β όλων των Δημόσιων Ινστιτούτων Επαγγελματικής Κατάρτισης της χώρας. Στο Δ.ΙΕΚ Κομοτηνής, σε μία από τις 6 προσφερόμενες ειδικότητές του, επιλέχθηκαν να φοιτήσουν συνολικά 178 νέοι σπουδαστές.

Οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα πρέπει να προσέλθουν στο Δ.ΙΕΚ απαραιτήτως έως και την Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου, μέχρι τις 20:00 μ.μ.,  για να υποβάλουν Αίτηση Εγγραφής. Σημειώνεται ότι το ωράριο λειτουργίας του ΔΙΕΚ είναι 13:00-21:00. Όσοι επιτυχόντες υποψήφιοι δεν προσέλθουν εντός της καθορισμένης προθεσμίας, αυτόματα θα θεωρηθούν ότι δεν αποδέχονται την εγγραφή τους και τίθενται εκτός της διαδικασίας επιλογής.

Η τήρηση της παραπάνω προθεσμίας εγγραφής είναι κρίσιμη, καθώς υπάρχει μεγάλο πλήθος επιλαχόντων υποψηφίων. Θα ακολουθήσει ανακοίνωση καταστάσεων με νέους επιτυχόντές από τις 18 Σεπτεμβρίου, με συμπλήρωση τυχόν κενών θέσεων από τους επιλαχόντες υποψήφιους.

Ακολουθούν τα ονόματα των 178 επιτυχόντων του Δημοσίου ΙΕΚ Κομοτηνής, ανά ειδικότητα την οποία θα ακολουθήσουν.

1 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ του ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ
2 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ DELI BEKIR EMRE του SOUKRI
3 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ NTENTOY ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΑΜΕΤ ΤΟΥΜΠΑ του ΣΙΝΑΝ
5 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΑΡΗΦ ΜΕΛΤΕΜ του ΝΑΖΜΗ
6 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΥΛΟΣ
10 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΖΑΡΙΦΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΚΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΣ
13 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΚΑΜΑΛΙΑΝ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΟΛΟΝΤΙΑ
14 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΚΕΣΚΕΣΙΑΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του ΠΑΥΛΟΣ
15 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΚΟΤΣΑ ΧΑΣΑΝ ΣΕΡΓΚΕΝ του ΦΙΚΡΕΤ
16 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΦΑΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
17 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΜΠΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΝΤΕΛΗ ΑΧΜΕΤ ΓΙΟΥΛΜΠΕΝ του ΓΙΟΚΧΑΝ
19 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΡΙΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
22 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ ΣΕΒΓΚΗ του ΙΜΠΡΑΗΜ
24 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΣ
25 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΤΖΑΤΖΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΑΝΝΙΚ του ΑΓΚΟΠ – ΤΟΡΚΟΜ
27 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΤΡΈΣΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΑΜΕΤ
30 ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
31 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΖΟΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΣ
32 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
33 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΣ
34 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗΣ
35 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
36 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΓΟΎΛΑ ΣΟΦΊΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
37 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΔΑΔΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΑΝΕΣΤΗΣ
38 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΔΟΛΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
39 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΩΜΑΣ
40 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
41 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΚΑΚΑΟΥΡΙΝΤΖΕ ΛΕΒΑΝ του ΜΠΕΣΙΚ
42 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΚΟΥΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
43 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΛΑΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
44 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΗΛΙΑΣ
45 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΜΠΕΚΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ
46 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΜΠΟΥΡΓΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
47 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ Μ’ΡΙΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗΣ
48 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
49 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
50 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
51 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΣΑΡΚΙΣΙΑΝ ΤΑΜΑΡΑ του ΑΡΤΟΥΡ
52 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΣ
53 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΗΛΙΑΣ
54 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ
55 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΦΙΟΡΑΛΜΠΑ του ΦΕΡΙΤ
56 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
57 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑΣ
58 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΗΣ
59 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
60 ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΟΥ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
61 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ DEREVIANKO MARINA του VOLODYMYR
62 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
63 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΑΤΑΜΠΕΚΙΑΝ ΓΚΟΑΡ του ΓΚΑΡΕΓΚΙΝ
64 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΑΦΕΝΤΟΎΛΗ ΓΕΩΡΓΊΑ του ΙΩ’ΝΝΗΣ
65 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΓΚΙΡΕΤΛΗ ΡΙΜΑ του ΕΚΡΕΜ
66 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΡΟΖΑ του ΙΛΑΡΙΩΝ
67 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΘΩΜΑΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΣ
68 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
69 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΚΑΖΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΣ
70 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΚΑΜΠΑ ΑΛΕΙΝΑ του ΤΖΕΛΑΛ
71 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΚΑΜΠΑ ΣΕΒΝΤΑ του ΕΡΝΤΟΥΑΝ
72 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΚΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΣ
73 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
74 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΚΟΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗΣ
75 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΚΟΡΟΝΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΣΑΒΒΑΣ
76 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
77 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΜΑΝΙΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
78 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ
79 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΜΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΣ
80 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΜΟΥΧΤΑΡ ΙΣΜΑΗΛ ΜΕΡΒΕ του ΣΟΥΚΡΗ
81 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
82 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗΣ
83 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
84 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΣΑΦΕΡΟΓΛΟΥ ΕΣΜΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ
85 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΣΕΡΗΦ ΣΕΡΔΕΜ του ΦΕΡΗΤ
86 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
87 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΤΟΥΝΟΥΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
88 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΤΡΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
89 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΦΩΤΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΣ
90 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΙΩΑΝΝΗΣ
91 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ SALI MEMETE ERHAN του AMET
92 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ SINANI BLISI του FLAMUR
93 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΑΚΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
94 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΑΛΕΞΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΗΣ
95 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΑΜΟΡΓΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
96 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΒΑΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
97 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΒΑΡΣΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
98 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΓΚΑΓΚΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΣ
99 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΔΟΓΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΗΛΙΑΣ
100 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
101 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΣ
102 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
103 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΥΛΟΣ
104 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΩΣΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ
105 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΜΑΜΑΛΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ
106 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΣ
107 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΝΙΚΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
108 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΣ
109 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
110 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΠΑΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
111 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
112 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
113 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΠΙΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ
114 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ
115 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΣΙΔΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΕΤΡΟΣ
116 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΤΣΑΚΑΛΊΔΗΣ ΙΩ’ΝΝΗΣ του ΣΕΡΓΙΟΣ
117 ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
118 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΛΗ ΜΕΡΒΕ του ΤΖΕΜΑΛΗ
119 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΣΥΡΜΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
120 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΠΤΟΥΛΑ ΙΜΠΡΑΧΗΜ του ΙΛΧΑΝ
121 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΒΟΪΔΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
122 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΕΡΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ
123 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΦΥΛΑΚΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
124 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
125 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
126 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
127 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΗΛΙΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ
128 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΟΛΟΜΟΓΙΕΤΣ ΟΞΑΝΑ του ΜΙΚΟΛΑ
129 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΟΣ
130 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗΣ
131 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΑΜΑΤΖΑΝΙΑΝ ΜΑΝΕ του ΜΕΧΑΚ
132 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΑΛΕΒ του ΦΕΡΙΔΟΥΝ
133 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΕΧΜΕΤ ΣΙΜΓΕ του ΣΙΝΑΝ
134 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
135 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΛΤΖΗ ΖΕΪΝΕΠ του ΧΟΥΣΕΪΝ
136 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΝΙΔΕΛΚΟΣ ΣΠΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΣΕΝΙΟΣ
137 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΣ
138 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΥΛΟΣ
139 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΠΡΕΠΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
140 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΤΑΧΗΡ ΓΚΑΜΖΕ του ΑΛΗ
141 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΤΖΟΥΡΤΖΟΥΚΙΓΙΑ ΑΝΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΛΕΟΝ
142 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
143 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΤΣΙΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
144 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΦΩΤΙ’ΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ
145 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΖΑΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
146 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΕΝΤΑ του ΜΕΜΕΤ
147 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΨΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του
148 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΑΡΝΑΟΥΤ ΜΕΜΕΤ ΦΑΤΜΕ του ΜΕΧΜΕΤ
149 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
150 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΓΙΑΓΑΤΣΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
151 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΓΙΟΥΝΟΥΖ ΧΑΡΟΥΝ του ΕΚΡΕΜ
152 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
153 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΔΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΚΟΣΜΑΣ
154 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
155 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΚΙΟΒΡΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΣ
156 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΜΑΪΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗς
157 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
158 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
159 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΜΠΑΝΤΑΚ ΧΑΣΑΝ ΤΟΥΡΑΝ του ΣΑΜΗ
160 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΜΠΕΚΗΡ ΧΑΛΗΤ του ΙΟΣΚΑΝ
161 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΜΥΡΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ
162 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
163 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΠΑΝΕΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΣ
164 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΠΑΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΣ
165 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΠΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
166 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
167 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ
168 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΡΕΣΗΤ ΜΕΜΕΤ ΜΟΥΡΑΤ του ΧΟΥΣΕΙΝ
169 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΣΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΣ
170 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΣΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΡΚΑΝ του ΧΟΥΣΕΙΝ
171 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
172 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΤΑΚΕΤΖΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
173 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΤΣΑΡΔΑΚΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
174 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ
175 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΣ
176 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΧΑΛΗΛ ΓΙΑΒΟΥΖ του
177 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
178 ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ – ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑΣ (CHEF) ΜΠΟΓΚΝΤΑΝΙ ΚΛΑΙΝΤΙ του ΝΤΡΙΤΣΙΜ