Α/Α Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας – Ίδρυμα
1 ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΛΙΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
2 ΑΖΙΖ ΧΟΥΣΕΙΝ ΝΙΧΑΤ ΝΕΡΙΜΑΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
3 ΑΛΗ ΣΟΥΛΕ ΑΛΗ ΣΟΥΚΡΑΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
4 ΑΜΕΤ ΤΟΥΜΠΑ ΣΙΝΑΝ ΜΟΑΛΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ- ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)
5 ΑΡΗΦ ΟΣΜΑΝ ΝΕΣΛΙΧΑΝ ΕΜΙΝ ΣΟΥΚΡΙΕ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
6 ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΑΛΗ ΕΜΡΕ ΑΜΕΤ ΕΜΙΝΕ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
8 ΓΚΕΛΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
9 ΔΕΛΤΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
10 ΔΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
11 ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ ΜΕΜΕΤ ΑΗΣΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ -ΑΣΠΑΙΤΕ
12 ΚΑΡΑ ΤΣΟΜΠΑΝ ΙΜΠΡΑΜ ΑΧΜΕΤ ΣΟΥΚΡΗ ΝΕΝΤΙΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
13 ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚ ΜΕΛΕΚ ΙΜΠΡΑΗΜ ΕΜΙΝΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
14 ΚΑΣΑΪΚΑ ΓΙΟΥΞΕΛ ΧΑΚΗ ΜΕΛΙΧΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.)
15 ΚΙΟΡ ΜΕΜΕΤ ΙΠΕΚ ΑΜΕΤ ΤΟΥΡΚΙΑΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
16 ΚΙΟΣΕ ΑΜΕΤ ΕΜΡΕ ΑΜΕΤ ΣΑΜΠΡΙΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
17 ΚΙΟΣΕ ΑΜΕΤ ΕΤΖΕ ΑΜΕΤ ΣΑΜΠΡΙΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
18 ΚΟΜΙΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΓΑΪΕ ΜΠΟΥΛΕΝΤ ΓΚΙΟΥΤΖΑΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ- ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
19 ΚΟΤΖΑ ΜΟΥΜΙΝ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΟΥΑΜΕΡ ΜΟΥΖΕΓΙΕΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
20 ΚΟΥΡΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΣΡΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΝΙΦΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
21 ΚΟΥΡΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΙΜΠΡΑΗΜ ΧΑΣΑΝ ΣΕΡΙΦΕ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
22 ΛΑΤΗΦ ΜΠΙΛΑΛ ΧΙΟΥΝΤΑ ΣΙΝΑΝ ΖΕΚΙΕ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
23 ΜΟΛΛΑ ΑΧΜΕΤ ΓΙΛΜΑΣ ΒΙΛΝΤΑΝ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
24 ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΕΜΡΕ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΑΦΙΕ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΕΜΠ)
25 ΜΟΛΛΑ ΙΜΠΡΑΜ ΚΙΑΜΗΛ ΣΑΜΠΡΗ ΦΑΪΖΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
26 ΜΟΛΛΑ ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ ΕΜΕΛ ΜΕΧΜΕΤ ΓΚΙΟΥΝΟΥΛ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
27 ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΜΕΤ ΡΕΪΧΑΝ ΑΪΔΙΝ ΝΕΖΗΧΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
28 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΛΚΕΡ ΤΑΜΕΡ ΦΑΤΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
29 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
30 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
31 ΣΕΛΗΜ ΦΟΥΝΤΑ ΝΕΒΖΑΤ ΝΕΡΓΚΙΟΥΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ- ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ) – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
32 ΣΕΡΜΠΕΖΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
33 ΣΙΑΚΗΡ ΜΠΟΥΡΑΚ ΙΣΜΑΗΛ ΝΟΥΡΣΕΛ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
34 ΣΙΑΚΗΡ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΒΙΕ ΙΣΜΑΗΛ ΜΕΡΑΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
35 ΣΠΥΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
36 ΤΟΜΖΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
37 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
38 ΤΣΟΥΡΟΥ ΟΝΟΥΦΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
39 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
40 ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
41 ΧΑΛΗΛ ΜΕΡΒΕ ΤΖΙΧΑΤ ΝΟΥΡΣΕΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
42 ΧΑΡΙΤΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
43 ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ ΣΕΡΕΝ ΣΕΡΚΑΝ ΚΙΗΜΕΤ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
44 ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΣΟΥΧΕΔΑ ΤΟΥΡΓΑΗ ΝΙΛΙΦΕΡ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
45 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
46 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)