ΓΕΛ – ΕΠΑΛ Β 10% 2015

Α/Α Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή – Ίδρυμα
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΖΗΝΟΒΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ- ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
2 ΗΛΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΖΩΗ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΧΡΥΣΟΠΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
3 ΚΑΡΤΑΠΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
4 ΜΟΥΓΚΟΛΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
5 ΠΗΛΙΟΥ ΧΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
6 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
7 ΑΨΕΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
8 ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
9 ΚΑΒΑΚΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
10 ΚΟΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
11 ΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
12 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
13 ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
14 ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΝΤΖΕΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ)
15 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
16 ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)

 

ΓΕΛ – ΕΠΑΛ Β 10% 2016

Α/Α Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
1 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
2 ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ ΣΥΜΕΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
3 ΠΕΤΑΛΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
4 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
5 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΟΥΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
6 ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
7 ΓΚΙΟΥΖΕΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
8 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
9 ΚΙΡΤΖΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
10 ΜΑΛΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
11 ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΙΝ ΕΜΕΛ ΓΙΟΥΤΖΕΛ ΦΑΤΜΕ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
12 ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
13 ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ
14 ΤΑΟΥΣΑΝ ΓΙΟΥΞΕΛ ΑΧΜΕΤ ΦΑΤΜΕ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
15 ΑΖΗΖ ΖΕΚΙΕ ΜΟΥΖΑΦΕΡ ΑΪΣΕΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
16 ΜΟΥΜΙΝ ΜΕΡΒΕ ΣΕΪΝΤΑΝ ΧΑΤΙΤΖΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
17 ΑΡΝΑΟΥΤ ΔΑΜΑΔΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΕΤΖΑΤ ΧΑΣΑΝ ΡΕΦΙΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
18 ΒΑΡΔΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
19 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
20 ΖΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
21 ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
22 ΛΙΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΡΙΑΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
23 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
24 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗ ΓΕΡΑΚΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
25 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
26 ΣΤΟΪΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
27 ΤΖΑΜΠΑΖΛΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
28 ΤΣΙΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
29 ΧΛΑΧΛΑ ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)