Α/Α Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας – Ίδρυμα
1 ΑΓΙΑΝ ΜΠΕΡΚΕ ΕΣΚΑΝ ΧΑΪΡΙΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ- ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
2 ΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΟΓΛΟΥ ΕΔΑ ΤΖΕΝΓΚΙΣ ΣΑΜΠΡΙΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
3 ΑΝΤΕΜ ΣΕΛΕΝ ΕΡΚΑΝ ΣΕΡΠΙΛ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
5 ΑΧΜΕΤ ΚΑΡΔΕΛΕΝ ΣΑΜΗ ΦΑΤΜΕ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)
6 ΔΕΛΗ ΜΕΜΕΤ ΣΑΜΗ ΤΖΕΜΗΛΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
7 ΔΕΜΗΡ ΕΖΓΗ ΟΖΚΑΝ ΝΟΥΡΤΕΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
8 ΕΡΚΕΚ ΜΕΤΕ ΣΙΑΜΠΑΝ ΣΕΡΜΙΝ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
9 ΚΑΛΕΝΤΖΗ ΟΖΑΤ ΣΕΝΑΗ ΤΖΕΜΗΛΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΟΠΑ)
10 ΚΑΛΕΤΖΗ ΠΙΝΑΡ ΛΟΥΤΦΗ ΧΑΝΙΦΕ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
11 ΚΑΜΠΑ ΑΛΕΪΝΑ ΤΖΕΛΑΛ ΝΟΥΡΤΕΝ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
12 ΚΑΜΠΑ ΣΕΡΓΕΝ ΕΚΡΕΜ ΦΕΡΙΝΤΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
13 ΚΙΝΑΛΗ ΑΪΣΕ ΣΑΜΠΑΝ ΜΕΛΙΧΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
14 ΚΙΝΑΛΗ ΣΑΛΗΧ ΟΡΧΑΝ ΝΑΣΜΙΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΟΠΑ)
15 ΚΙΟΣΣΕΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
16 ΜΑΝΚΟ ΜΕΜΕΤ ΑΤΑΚΑΝ ΜΕΜΕΤ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΟΠΑ)
17 ΜΗΝΑ ΑΛΚΗΣΤΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
18 ΜΟΛΑ ΜΟΥΤΛΟΥ ΤΖΕΛΑΛ ΕΜΙΝΕ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
19 ΜΠΑΛΤΑΛΗ ΑΜΕΤ ΜΠΑΡΗΣ ΣΑΜΠΡΗ ΜΠΑΧΡΙΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
20 ΜΠΕΚΗΡ ΕΝΙΣΕ ΙΣΜΑΗΛ ΕΜΙΝΕ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
21 ΜΠΙΜΠΑΣΗ ΜΕΡΤ ΝΟΥΡΗ ΣΕΪΝΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
22 ΝΤΟΥΜΠΑΝ ΜΠΟΥΣΕ ΣΕΔΑΤ ΠΕΡΙΧΑΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΕΜΠ)
23 ΡΑΗΦ ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΣΜΑΝ ΦΑΤΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
24 ΣΑΧΟΥΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
25 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΕΔΑ ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ ΣΕΛΙΜΕ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.)
26 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΣΕΔΑ ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ ΣΕΛΙΜΕ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
27 ΤΖΑΤΖΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
28 ΤΟΠΤΣΗ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΡΑΜΑΔΑΝ ΣΕΪΝΟΥΡ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
29 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
30 ΤΣΑΜΠΑΖ ΕΔΑ ΓΙΛΜΑΖ ΣΑΛΙΧΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
31 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ – ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
32 ΧΑΣΑΝ ΕΜΠΡΟΥ ΣΑΛΗ ΣΕΜΑΤ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ-ΟΠΑ)
33 ΧΑΣΑΝ ΜΕΛΤΕΜ ΜΟΥΜΙΝ ΝΑΦΙΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
34 ΧΑΣΑΝ ΜΟΥΜΙΝ ΧΑΣΑΝ ΑΪΣΟΥΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
35 ΧΟΥΣΕΪΝΚΟ ΝΑΧΗΝΤΕ ΜΕΧΜΕΤ ΦΑΧΡΙΕ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ- ΑΠΘ)