Α/Α Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή – Ίδρυμα
1 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΡΑΜΠΙ ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
2 ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΝΟΥΡΕΤΙΝ ΧΑΤΙΤΖΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
3 ΑΛΗ ΤΟΛΓΚΑ ΟΣΜΑΝ ΣΕΒΙΜ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
4 ΑΛΗ ΙΜΠΡΑΜ ΜΠΕΛΓΚΙΝ ΧΑΛΗΤ ΑΪΣΕΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
5 ΑΜΕΤ ΟΝΟΥΡ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΑΛΙΧΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
6 ΑΧΜΕΤ ΝΙΛΑΪ ΝΕΖΜΗ ΕΜΙΝΕ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
7 ΔΟΥΡΜΠΟΓΛΟΥ ΣΑΛΗ ΤΟΥΛΑΪ ΤΖΑΪΤ ΑΪΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
8 ΙΚΙΖ ΣΑΛΗ ΝΕΣΡΙΝ ΝΙΧΑΤ ΣΑΜΠΡΙΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
9 ΙΜΠΡΑΜ ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΖΕΜ ΧΟΥΣΕΙΝ ΑΪΣΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ- ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)
10 ΚΑΔΗ ΑΛΗ ΧΑΛΗΛ ΓΚΙΟΥΝΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
11 ΚΑΡΑ ΙΣΜΑΗΛ ΜΠΕΡΚΑΝ ΕΡΧΑΝ ΝΤΙΛΕΚ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
12 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚ ΣΙΝΕΜ ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΧΑΤΙΤΖΕ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ- ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)
13 ΚΙΣΑΤΖΙΚ ΑΪΣΕ ΣΕΡΙΦ ΑΪΣΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
14 ΚΟΤΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
15 ΛΟΥΚΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
16 ΜΑΝΑΒ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΤΖΕ ΜΠΟΥΛΕΝΤ ΧΑΤΙΤΖΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
17 ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΟΝΟΥΡ ΧΑΣΑΝ ΑΪΣΕΡ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ- ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.)
18 ΜΕΧΜΕΤ ΧΑΣΑΝ ΟΛΤΣΑΗ ΟΧΤΑΗ ΣΕΒΙΜ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
19 ΜΟΥΜΗΝ ΣΟΥΛΕ ΖΕΝΟΥΡ ΧΑΤΙΤΖΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
20 ΜΟΥΜΙΝ ΙΛΚΕΡ ΜΟΥΡΑΤ ΤΟΥΡΚΙΕΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
21 ΜΠΑΛΤΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΝΟΥΡ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΑΪΣΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
22 ΝΑΣΟΥΦ ΓΚΑΜΖΕ ΕΚΡΕΜ ΑΪΦΕΡ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
23 ΡΗΣΓΓΙΤΣ ΜΠΟΥΣΡΑ ΜΕΧΜΕΤ ΑΪΣΕ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
24 ΣΟΛΑΚ ΣΑΚΗΡ ΑΜΕΤ ΑΝΤΝΑΝ ΣΑΜΠΡΙΕ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
25 ΤΟΠΑΛ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΡΝΤΑ ΝΟΥΡΕΤΗΝ ΣΕΓΚΙΟΥΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
26 ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
27 ΧΑΛΗΛΤΖΙΚ ΧΑΣΑΝ ΧΑΤΙΤΖΕ ΝΕΝΤΙΜ ΝΟΥΛΓΚΙΟΥΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
28 ΧΑΣΑΝ ΠΑΛΑ ΣΑΛΗ ΕΣΜΑ ΑΝΤΕΜ ΜΙΑΣΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
29 ΧΑΤΖΗΒΑΪΡΑΚΤΑΡ ΧΑΣΑΝ ΕΜΠΡΟΥ ΧΑΣΑΝ ΜΠΙΡΣΕΛ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ- ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
30 ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΜΠΡΟΥ ΝΕΤΣΜΗ ΓΚΙΟΝΟΥΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)