A/A Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή – Ίδρυμα
1 ΑΛΗ ΧΑΤΙΤΖΕ ΑΛΗ ΦΑΤΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
2 ΑΠΤΗ ΤΑΝΕΡ ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΙΣΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
3 ΒΙΒΙΚΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
4 ΓΙΑΚΟΥΠ ΗΛΙΑΣ ΙΡΦΑΝ ΕΛΦΙΝΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
6 ΙΣΜΑΗΛ ΟΚΤΑΙ ΕΡΔΟΥΒΑΝ ΣΕΝΓΚΙΟΥΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
7 ΚΟΤΤΑ ΧΟΥΣΕΙΝ ΜΟΥΡΑΤ ΧΑΣΑΝ ΑΙΣΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
8 ΚΟΥΛΑΟΥΖ ΣΑΛΗ ΜΕΡΙΕΜ ΡΑΪΦ ΑΪΣΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
9 ΜΑΓΔΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΟΜΠΕΡΤ ΑΝΑΪΔ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
10 ΜΑΓΔΑΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΜΠΕΡΤ ΑΝΑΙΔ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
11 ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΛΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
12 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
13 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΤΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
14 ΝΤΕΛΗ ΟΜΕΡ ΜΠΟΥΡΑΚ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΕΜΠΙΧΑ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ- ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)
15 ΝΤΙΚΙΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΙΝΑΝ ΚΙΑΣΗΦ ΓΚΙΟΥΛΣΕΦΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
16 ΟΥΖΟΥΝ ΟΜΕΡ ΧΟΥΣΕΪΝ ΖΟΥΧΡΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ- ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
17 ΠΑΔΑΛΗ ΧΑΣΑΝ ΜΟΥΑΡΕΜ ΑΜΕΤ ΧΑΤΙΤΖΕ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
18 ΠΑΛΑΖ ΣΕΜΙΧ ΣΕΡΟΛ ΣΕΝΟΥΡ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
19 ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΧΑΣΑΝ ΑΜΕΤ ΑΛΗ ΠΕΝΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
20 ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΧΑΣΑΝ ΣΕΡΝΤΑΡ ΑΛΗ ΠΕΝΚΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
21 ΣΕΠΕΤΣΗ ΑΜΕΤ ΜΕΣΟΥΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΜΙΝΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
22 ΤΑΓΚΟΥΛ ΧΟΥΣΕΪΝ ΒΕΝΤΑΤ ΟΜΕΡ ΦΕΡΙΣΤΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
23 ΧΑΣΑΝ ΜΕΧΜΕΤ ΧΑΣΑΝ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
 24  ΠΑΧΟΥΜΗ  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

 ΙΩΑΝΝΗΣ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΉΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ