Α/Α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατρός Όνομα Μητρός Σχολή – Ίδρυμα
1 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
2 ΑΓΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
3 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
4 ΑΛΝΤΑΛΗΣ ΑΝΤΝΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΝΑΕΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ- ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)
5 ΑΜΠΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
6 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΖΩΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΖΕΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΒΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
10 ΑΝΤΑΒΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΑΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
11 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
12 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑΝ ΒΙΤΑΛΙ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
13 ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
14 ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
15 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
16 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΥΜΕΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
17 ΑΧΜΕΤ ΚΑΑΝ ΙΛΧΑΝ ΜΠΕΛΓΚΙΝ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
18 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)
19 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΩΜΑΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
20 ΓΕΡΜΕΤΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
21 ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
22 ΓΚΙΟΥΛΕΡ ΚΕΝΑΝ ΝΑΣΜΗ ΝΕΣΡΙΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ- ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)
23 ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΕΡΓΙΟΣ ΒΕΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ- ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
24 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
25 ΓΟΝΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
26 ΔΑΚΤΥΛΟΥΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
27 ΔΑΛΑΓΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
28 ΔΑΛΑΚΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
30 ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
31 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)
32 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
33 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
34 ΖΗΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
35 ΙΜΑΜ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΣΜΑΗΛ ΕΡΑΛΠ ΕΡΧΑΝ ΣΕΡΔΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
36 ΙΜΠΡΑΜ ΕΜΕΛ ΑΧΜΕΤ ΝΕΝΤΙΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
37 ΙΝΤΖΕ ΕΔΑ ΝΟΥΡ ΜΕΣΟΥΤ ΧΑΤΙΤΖΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)
38 ΙΣΜΑΗΛ ΡΕΜΖΗ ΝΟΥΡΕΤΙΝ ΖΙΝΙΕ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
39 ΙΣΠΙΚΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
40 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΕΡΑΣΜΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
41 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
42 ΚΑΛΙΦΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
43 ΚΑΛΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
44 ΚΑΛΤΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
45 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
46 ΚΑΡΑΜΑΝΙΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
47 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
48 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ- ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)
49 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
50 ΚΝΙΚΕΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
51 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
52 ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
53 ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
54 ΚΟΥΡΟΥ ΑΧΜΕΤ ΝΑΤΖΙΕ ΕΒΓΚΗΝ ΦΕΡΕΣΤΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
55 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
56 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
57 ΚΩΣΤΙΔΗ ΜΕΤΑΞΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
58 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
59 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΑΘΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
60 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
61 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΙΟΥΝΤΜΗΛΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
62 ΛΑΝΤΖΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
63 ΛΕΦΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
64 ΛΟΥΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
65 ΛΥΓΓΕΡΟΥΔΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
66 ΜΑΛΑΜΙΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
67 ΜΑΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
68 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
69 ΜΕΡΙΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)
70 ΜΗΓΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
71 ΜΗΛΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
72 ΜΙΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΜΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
73 ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΡΗΦ ΧΑΣΑΝ ΕΔΑ ΧΑΣΑΝ ΦΕΤΙΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
74 ΜΠΑΤΕΝΚΩΦ ΠΑΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΑΤΑΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
75 ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
76 ΜΠΙΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
77 ΝΑΝΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΟΦΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
78 ΝΤΑΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΑΜΑΖΗ ΑΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
79 ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)
80 ΟΚΟΥΜΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΖΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
81 ΟΜΕΡ ΜΟΥΡΑΤ ΣΕΜΠΑΕΤΗΝ ΑΪΣΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
82 ΟΜΕΡ ΜΟΥΡΑΤ ΣΕΡΑΦΕΤΗΝ ΝΑΖΙΛΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
83 ΟΜΕΡ ΤΖΑΝΣΕΛ ΠΟΛΑΤ ΑΪΛΑΝ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ(ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
84 ΟΜΕΡ ΜΕΜΕΤ ΜΠΟΥΣΡΑ ΡΑΜΑΔΑΝ ΣΑΦΙΕ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
85 ΟΣΜΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΣΜΑΝ ΒΙΛΔΑΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
86 ΟΥΡΕΪΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
87 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
88 ΠΑΝΔΡΕΜΕΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
89 ΠΑΝΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
90 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
91 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ- ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.)
92 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
93 ΠΕΛΤΕΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΑΡΕΤΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ- ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ)
94 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
95 ΠΕΧΛΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
96 ΠΟΛΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
97 ΠΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΙΛΦΙΔΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
98 ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΓΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
99 ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
100 ΡΟΪΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
101 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
102 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΙΑΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
103 ΣΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
104 ΣΑΡΓΚΣΙΑΝ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΓΚΑΪΑΝΕ ΑΚΟΠ ΡΟΥΖΑΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
105 ΣΕΡΜΠΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
106 ΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
107 ΣΠΕΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
108 ΣΦΟΥΓΓΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
109 ΤΖΙΒΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΝΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
110 ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
111 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)
112 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΖΩΗ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΟΛΓΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
113 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
114 ΧΑΜΠΙΠ ΣΑΝΕΜ ΓΙΑΛΤΣΙΝ ΧΑΤΙΤΖΕ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΠΑΝΤΕΙΟ)
115 ΧΑΣΑΝ ΣΕΛΕΝ ΚΕΜΑΛ ΦΑΤΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
116 ΧΑΣΑΝ ΣΕΡΕΝ ΙΣΜΑΗΛ ΓΚΙΟΥΛΧΑΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
117 ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ ΜΑΧΠΟΥΛΕ ΧΑΛΙΤ ΜΑΪΝΤΕ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
118 ΧΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
119 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
120 ΧΑΤΖΗΔΑΥΪΤΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
121 ΧΙΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΩ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
122 ΧΟΠΙΤΣΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΛΑΜΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
123 ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ ΤΖΟΣΚΟΥΝ ΦΕΡΙΧΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
124 ΧΩΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
125 ΨΑΛΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)