Α/Α Επώνυμο Όνομα Όνομα Πατρός Όνομα Μητρός Σχολή – Ίδρυμα
1 ΑΔΡΑΣΚΕΛΑ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
2 ΑΖΙΖ ΜΠΙΛΓΚΕ ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΕΡΜΙΝ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΟΠΑ)
3 ΑΛΑΤΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
4 ΑΛΗ ΣΕΛΕΝ ΜΠΙΛΕΝΤ ΝΤΙΛΕΚ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
5 ΑΜΕΤ ΠΕΛΙΝ ΑΪΔΙΝ ΣΙΜΠΕΛ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
6 ΑΠΤΟΥΛΑ ΕΤΖΕ ΟΖΤΣΑΝ ΝΟΥΡΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
7 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
8 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
9 ΑΧΜΕΤ ΓΚΙΟΖΔΕ ΦΑΡΟΥΚ ΣΑΛΙΧΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.)
10 ΒΑΣΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΕΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
11 ΒΕΖΔΡΕΒΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
12 ΒΕΖΥΡΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
13 ΓΕΡΟΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΟΛΓΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
14 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
15 ΓΙΑΚΟΥΠ ΕΖΓΗ ΜΕΜΕΤ ΑΪΣΕ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
16 ΓΚΑΤΖΑΛΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
17 ΓΚΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΛΙΑΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
18 ΔΑΓΓΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
19 ΔΑΛΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
20 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
21 ΔΙΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
22 ΔΟΥΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
23 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
24 ΙΜΠΡΑΧΗΜ ΕΔΑ ΕΣΑΤ ΜΙΣΙΝΤΕ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
25 ΙΣΜΑΗΛ ΟΣΜΑΝ ΑΪΡΕΤΙΝ ΤΖΑΒΙΔΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
26 ΚΑΛΙΑΝΤΖΗ ΧΑΛΗΛ ΜΠΟΥΣΕ ΕΡΧΑΝ ΝΕΡΜΙΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
27 ΚΑΛΟΔΗΜΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΑΡΙΣ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
28 ΚΑΜΠΑΝΤΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
29 ΚΑΝΤΗΡΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
31 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΡΖΟΥ ΧΑΛΗΛ ΑΪΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
32 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΣΕΔΕΝ ΤΖΑΝΕΡ ΣΕΜΡΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
33 ΚΙΤΜΕΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
34 ΚΙΤΣΙΚΙΔΟΥ ΕΛΙΖΑΒΕΤΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΟΛΓΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
35 ΚΛΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
36 ΚΝΙΚΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
37 ΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
38 ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
39 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
40 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
41 ΚΟΥΡΟΥ ΟΖΛΕΜ ΤΖΑΒΗΤ ΑΪΣΕ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ- ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.)
42 ΚΟΥΤΑΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
43 ΚΟΥΤΣΙΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΟΡΦΙΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
44 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
45 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
46 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
47 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
48 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
49 ΚΥΡΟΥ ΣΑΔΙΚ ΓΑΪΕ ΤΑΪΦΟΥΝ ΣΑΛΙΧΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
50 ΛΑΤΗΦ ΜΠΕΡΚΑΪ ΙΣΜΑΗΛ ΦΑΝΤΙΛΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ- ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
51 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΗ ΝΕΟΚΛΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
52 ΛΕΧΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
53 ΛΥΜΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
54 ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
55 ΜΑΝΤΟΒΑ ΝΑΝΣΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΡΕΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
56 ΜΑΡΕΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
57 ΜΑΣΚΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΣΕΒΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
58 ΜΕΜΕΤ ΝΤΟΥΪΓΚΟΥ ΕΡΓΚΙΟΥΝ ΓΙΟΥΛΦΕΡ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
59 ΜΕΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΣΕΒΒΑΛ ΜΕΜΕΤ ΖΟΥΛΕΪΧΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
60 ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ ΤΑΝΣΟΥ ΑΛΗ ΑΪΣΕ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
61 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
62 ΜΗΤΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ- ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ)
63 ΜΙΧΕΜΠΑΣ ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
64 ΜΟΛΛΑ ΑΧΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΙΜΠΡΑΗΜ ΑΛΕΒ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
65 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
66 ΜΟΥΜΙΝ ΡΕΦΙΕ ΜΕΜΕΤ ΕΜΙΝΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
67 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΤΣΕΚΤΟΥΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΝΑ ΚΑΡΜΕΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
68 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΡΜΙΟΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
69 ΜΩΡΡΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
70 ΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ,ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
71 ΝΑΚΟΥΣΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΜΑΡΩ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
72 ΝΑΚΟΥΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΜΑΡΩ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ
73 ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
74 ΝΤΑΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
75 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΕΡΙΓΙΟΝΑ ΕΡΙΟΝ ΜΑΤΙΛΝΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
76 ΝΤΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
77 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
78 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΕΚΠΑ)
79 ΟΜΕΡ ΑΤΑΚΑΝ ΕΡΓΚΙΟΥΝ ΝΕΒΑΛ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
80 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΖΩΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
81 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
82 ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
83 ΠΑΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ ΟΖΤΖΑΝ ΜΕΤΙΝ ΑΪΣΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
84 ΠΕΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
85 ΡΑΜΑΔΑΝ ΝΤΙΛΕΚ ΝΕΤΖΑΤ ΧΟΥΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
86 ΡΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΡΑΤΣΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
87 ΡΟΪΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
88 ΣΑΒΒΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
89 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
90 ΣΑΛΑΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
91 ΣΑΛΑΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
92 ΣΑΡΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
93 ΣΕΒΕΝΤΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
94 ΣΙΣΜΑΝΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
95 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
96 ΣΜΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΝΙΤΣΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
97 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΣΕΒΓΚΗ ΙΜΠΡΑΗΜ ΝΟΥΡΑΪ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
98 ΣΤΑΧΟΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)
99 ΣΤΕΡΓΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
100 ΣΤΙΠΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΟΥΛΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
101 ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
102 ΣΥΒΡΙΔΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
103 ΤΑΝΤΕΒΟΣΙΑΝ ΜΑΡΙΑ ΑΡΘΟΥΡΟΣ ΝΟΥΝΕ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
104 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
105 ΤΑΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
106 ΤΖΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
107 ΤΖΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
108 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ- ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
109 ΤΣΙΟΠΑΝΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
110 ΤΣΟΥΛΙΑΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ(ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
111 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
112 ΧΑΛΗΛ ΑΜΕΤ ΜΠΑΧΑΔΙΡ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΑΦΑΚ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
113 ΧΑΣΑΝ ΓΟΝΤΖΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΡΠΙΛ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
114 ΧΑΣΑΝ ΤΖΑΝΣΕΛ ΕΡΓΚΟΥΝ ΧΟΥΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
115 ΧΑΣΕΚΗ ΕΡΚΑΝ ΑΛΗ ΑΪΣΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ- ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
116 ΧΟΥΣΕΪΝ ΙΜΠΡΑΗΜ ΧΟΥΣΕΪΝ ΦΑΪΖΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ- ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
117 ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΠΙΛΓΚΕ ΟΣΚΑΝ ΜΟΥΤΖΕΛΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
118 ΧΟΥΣΕΪΝ ΦΟΥΡΚΑΝ ΦΕΡΟΥ ΝΙΝΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
119 ΨΑΘΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)