Α/Α Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας – Ίδρυμα
1 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
2 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
3 ΑΓΕΛΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
4 ΑΛΗ ΟΝΔΕΡ ΙΜΠΡΑΧΗΜ ΣΕΡΙΚΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
5 ΑΜΥΓΔΑΛΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΘΩΜΑΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
6 ΑΝΤΕΜΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
7 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
8 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
9 ΑΡΣΕΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
10 ΑΥΤΖΗΚΟΛΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
11 ΒΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
12 ΓΑΛΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
13 ΓΙΑΝΤΟΥΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
14 ΓΙΑΤΣΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ- ΟΠΑ)
15 ΓΙΑΤΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
16 ΓΚΑΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ)
17 ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
18 ΓΚΑΤΖΙΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΒΕΝΕΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
19 ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
20 ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
21 ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
22 ΔΕΛΗΓΚΙΟΖΗ ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
23 ΔΕΛΗΓΚΙΟΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
24 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
25 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
26 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
27 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΟΥΛΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
28 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
29 ΙΜΠΡΑΜ ΣΑΜΕΤ ΕΡΔΟΓΑΝ ΕΜΙΝΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
30 ΙΣΜΑΗΛ ΝΤΙΛΜΠΕΡ ΛΕΒΕΝΤ ΧΑΤΙΤΖΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
31 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
32 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
33 ΚΑΜΠΑΚ ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΡΖΟΥ ΙΣΜΑΗΛ ΑΪΣΕ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ- ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ)
34 ΚΑΠΟΥΝΙΑΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΘΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
35 ΚΑΡΑ ΙΜΠΡΑΜ ΑΜΕΤ ΕΣΡΑ ΑΜΕΤ ΣΕΜΠΑΤ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
36 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
37 ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
38 ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
39 ΚΑΡΑΜΑΤΣΟΥΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
40 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
41 ΚΑΡΑΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΜΙΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)
42 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
43 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
44 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
45 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΛΥΤΑΙΜΝΗΣΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΤΣΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
46 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
47 ΚΟΤΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΥΜΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
48 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
49 ΚΟΥΣΙΚΙΑΝ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
50 ΚΥΜΠΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
51 ΚΥΡΙΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
52 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
53 ΛΟΜΗ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
54 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
55 ΛΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
56 ΜΑΝΤΡΑΦΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
57 ΜΕΜΕΤ ΟΥΜΟΥΤ ΜΕΧΜΕΤ ΣΕΒΙΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
58 ΜΕΧΜΕΤ ΑΡΖΟΥ ΜΕΧΜΕΤ ΑΪΣΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ- ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
59 ΜΕΧΜΕΤ ΣΙΜΓΕ ΣΙΝΑΝ ΦΙΓΕΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
60 ΜΟΥΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
61 ΜΟΥΡΑΤ ΓΚΙΖΕΜ ΟΣΜΑΝ ΑΪΦΕΡ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
62 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΤΟΥΜΠΑ ΜΕΣΟΥΤ ΦΑΤΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
63 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΜΠΡΑΜ ΝΑΓΚΙΧΑΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΙΚΡΙΕ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
64 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ- ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ)
65 ΜΠΕΚΗΡ ΧΑΛΗΤ ΙΟΣΚΑΝ ΕΜΗΝΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
66 ΜΠΟΓΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
67 ΜΠΟΓΙΑΔΖΗ ΣΟΥΧΕΔΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΑΤΜΕ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ- ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
68 ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΔΑΝΙΗΛ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
69 ΝΙΖΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
70 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
71 ΝΤΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
72 ΝΤΙΚΙΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΙΟΥΜΠΡΑ ΚΙΑΣΗΦ ΓΚΙΟΥΛΣΕΦΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
73 ΝΤΟΓΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
74 ΟΥΖΟΥΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ-ΟΠΑ)
75 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΥΣΩΠΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
76 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
77 ΠΑΤΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
78 ΠΑΤΡΟΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΞΑΝΘΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
79 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ)
80 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
81 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
82 ΠΙΤΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
83 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ- ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)
84 ΣΑΛΑΧΩΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ- ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ)
85 ΣΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΦΟΥΡΚΑΝ ΜΠΟΥΡΧΑΝ ΝΕΒΗΜ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
86 ΣΒΥΝΤΡΙΔΟΥ ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
87 ΣΓΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
88 ΣΕΛΗΜ ΑΪΛΑ ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΗΜ ΧΑΤΙΤΖΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ- ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
89 ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
90 ΣΕΦΚΕΤ ΕΜΠΡΟΥ ΑΪΧΑΝ ΣΕΡΓΚΟΥΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
91 ΣΛΑΤΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΣΩΜΑΤΑ
92 ΣΜΥΛΑΝΗ ΑΝΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
93 ΣΜΥΛΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ- ΠΑΝΤΕΙΟ)
94 ΣΟΦΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
95 ΣΠΑΘΑΡΑΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΤΑΡΣΟΥΛΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
96 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΟΣ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΑΠΘ)
97 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
98 ΤΖΑΜΠΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΩΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ- ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
99 ΤΖΕΛΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΣΕΒΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
100 ΤΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
101 ΤΡΕΣΑΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ- ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)
102 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
103 ΤΣΑΝΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
104 ΤΣΕΚΜΕΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
105 ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ- ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
106 ΦΕΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ- ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
107 ΦΛΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
108 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ)
109 ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΜ ΜΠΕΡΝΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΒΙΜ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ- ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ)
110 ΧΑΛΗΛ ΜΠΑΣΗ ΕΜΙΝ ΦΑΤΜΕ ΜΕΜΕΤ ΖΕΪΝΕΠ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ- ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)
111 ΧΑΜΖΑ ΜΕΜΕΤ ΕΔΑ ΜΕΜΕΤ ΦΑΤΜΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ- ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)
112 ΧΑΜΤΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
113 ΧΑΣΑΝ ΜΕΡΙΤΣ ΟΜΕΡ ΦΑΤΜΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
114 ΧΑΤΖΗ ΝΕΣΤΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
115 ΧΑΤΖΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΜΕΤ ΜΕΡΒΕ ΜΕΧΜΕΤ ΑΪΣΕ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ- ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ)
116 ΧΕΙΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ- ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ)
117 ΧΗΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)
118 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)